Tynki termorefleksyjne fotokatalityczne, farby fotokatalityczne, folie refleksyjne termoizolacyjne,maty termorefleksyjne, pianki izolacyjne, materiały izolacyjne z włókna drzewnego.

HIT NANOTECHNOLOGICZNY! -TYNK NANO termorefleksyjny fotokatalityczny  λeq. = 0,000918 W/mK . Najniższa cena na rynku!

Eco+ Afon Termo to pierwsza innowacyjna odblaskowa powłoka termiczna o otwartych komórkach i  małej grubości od 4 do 6 mm nakładana od wewnątrz lub na zewnątrz budynku, zapobiega lub eliminuje tworzenie się kondensatu.. W wyniku badań naukowych mających na celu sprawdzenie jakości izolacji, udowodniono skuteczność produktu jako materiału izolacyjnego i jak rezultat obniżającego znacząco zapotrzebowanie na energię , i co bardzo ważne, podwyższającego zdrowotność budynków.

 

Cecha charakterystyczna odbijania ciepła połączona jest z możliwością zatrzymywania ciepła w otoczeniu, zapobiegając jego rozpraszaniu przepływu ciepła przez ścianę i tym samym powodując bardzo niskie wartości współczynnika przenikania ciepła w okresie zimowym, natomiast w okresie letnim duże wartości opóźnienia termicznego. Oznacza to, że zimą ciepło wytwarzane przez źródło energii  jest  zatrzymywane, a latem ciepło z zewnątrz jest odrzucane, zapobiegając przegrzaniu pomieszczenia i eliminując mostki cieplne. Dzięki doskonałemu dopływowi ciepła rozwiązuje
skutecznie zjawisko kondensacji powierzchniowej i pleśni, a dzięki swojej oddychalności nie utrudnia naturalnemu przepływu pary przez mur i sprawia, że ​​środowisko wewnątrz jest zdrowe.

Produkt jako jedyny posiada również właściwości fotokatalityczne,  gwarantując trwałość koloru elewacji zewnętrznych, przyczyniając się do niszczenia szkodliwego zanieczyszczenia  PM10, degradując je i czyniąc nieszkodliwymi.
Tynk jest  gotowy do użycia i wygląda jak biała pasta. Dostępny o różnych wielkościach ziarna , nakłada się go w dwóch warstwach dla średniej grubości wykończenia około 6 mm na zewnątrz i 4/5 mm wewnątrz.
Po wyschnięciu masa wygładzająca ma jasno biały kolor, dlatego nie wymaga malowania, lecz
alternatywnie może być pomalowana tylko i wyłącznie farbą termofotokatalityczną .

Dzięki AFONTERMO ® możliwa jest doskonała energetyczna przebudowa dowolnej obudowy budynku, z myślą o budynku o niemal zerowym zużyciu energii (NZEB), w łatwy sposób pozwala termomodernizować dom lub mieszkanie do parametrów domu pasywnego nie ingerując w konstrukcję . 4-6mm AFONTERMO ® nałożonego od wewnątrz  zupełnie wystarczą aby zlikwidować wszystkie mostki cieplne. Szczególnie polecany do termomodernizacji budynków z wielkiej płyty, zabytkowych kamienic i pomieszczeń narażonych na rozwój pleśni i wilgoci. Przy dokładnym nałożeniu tynku powierzchnia nie wymaga malowania.

Produkty  

Tynk nano fotokatalityczny termorefleksyjny  . 14l- 12kg

Zadzwoń i zamów             tel. 22 3710446 

Przybliżona wydajność Tynk A 2kg/m2 przy 3mm grubości
Przybliżona wydajność Tynk B 1,5 kg/m2 przy 1mm grubości

zobacz film instruktażowy

Farba fotokatalityczna

 FARBA TERMOFOTOKATALITYCZNA Z KRZEMIANEM POTASU   14L/5L

 
Wydajność 1kg na 3m2. Opakowanie 14L wystarczy na 42 m2 powierzchni 

 wysoce oddychająca, termiczna, refleksyjna o właściwościach fotokatalitycznych. Do użytku wewnętrznego i / lub zewnętrznego zapobiega rozpraszaniu ciepła, zwiększając oszczędność energii i znacznie poprawiając komfort życia. Nadaje się jako wykończenie AFONTERMO ® . 

FARBA TERMOFOTOKATALITYCZNA akrylowo silikatowa 14L/5l

 
Wydajność 1 Kg na 3m2. Opakowanie 14 L wystarczy na 42 m2 powierzchni

 termiczna, odblaskowa i wysoce oddychająca, odpowiednia do użytku na zewnątrz. Produkt posiada właściwości fotokatalityczne, atakując zanieczyszczenia. Chroni tynk przed wodą deszczową, nadaje się jako wykończenie dla AFONTERMO ® na zewnątrz.

CALCARICA PAINT  14L/5l

wysoce oddychająca farba do użytku wewnętrznego. Produkt posiada doskonałą paroprzepuszczalność i izolację termiczną.

Wydajność 1 Kg na 3m2. Opakowanie 14 L wystarczy na 42 m2 powierzchni

Dodatki termorefleksyjne fotokatalityczne CERAMIX

Dodatki CERAMIX pozwalają każdą farbę przekształcić w farbę ceramiczną termorefleksyjną dzięki ceramicznym  nanosferom z wewnętrzną próżnią. Działanie jest podobne do działania termosu. Dzięki ich właściwościom molekularnym produkty, które je zawierają, blokują rozpraszanie ciepła na zewnątrz domu w zimnych miesiącach oraz zapobiegają wchłanianiu i akumulacji niechcianego ciepła w gorących miesiącach.  Wszystkie farby ceramiczne Insuladd lub farby ceramiczne z dodatkiem związku Nanoceramix wyglądają  na zewnątrz jak normalne farby. Farby Insuladd  nadają obrobionym ścianom wyjątkowe i innowacyjne właściwości oszczędzania energii, ponieważ wymalowana powierzchnia jest w stanie odbijać ciepło, działając jako bariera dla promieniowania. Specjalna nanopowłoka, która otula każdą nanosferę (zaprojektowana i opatentowana we współpracy z NASA) odbija ciepło bezpośrednich źródeł, takich jak światło słoneczne lub grzejniki, i poprawia komfort, ochładzając dom latem i ograniczając zużycie zimą.

   Posiadamy pięć różnych produktów termorefleksyjnych w różnych cenach i o różnych właściwościach. Wszystkie produkty posiadają wysokotechnologiczne termorefleksyjne ceramiczne  nanosfery próżniowe o wielkości od 25 do 100 mikronów, nadające farbie unikatowe właściwości termoizolacyjne. 

Zadzwoń i uzyskaj informacje o produktach NANO-CERAMIX  tel. 22 371-04-46

 

Folie i maty termorefleksyjne

RFID SAFE-                    CENA JUŻ OD  7 PLN/m2  

dzięki aluminium izolacja zachowuje się jak  klatka Faradaya .

Zatrzymuje fale magnetyczne  chroniąc karty, paszporty i inne przedmioty  przed rozmagnesowaniem . Co więcej, blokując fale radiowe, zapobiega wszelkiemu nieautoryzowanemu skanowaniu twoich kart, paszportów, haseł lub każdemu nieautoryzowanemu dostępowi hakerów do twoich danych osobowych z zewnątrz.

Użycie folii termorefleksyjnej w krajach skandynawskich Finlandia, Szwecja, Norwegia, jak również w Kanadzie jest powszechnie stosowane i zapewnia kompleksową termoizolację budynku, pozwala utrzymać ciepło i ciszę akustyczną.

Prostota montażu znacząco obniża koszty robót. Nieznaczna waga izolacji termicznej pozwala obniżyć ogólne koszty konstrukcji budynku. Mała grubość w połączeniu z wysoką wydajnością pozwala na zwiększenie powierzchni pomieszczeń wewnętrznych poprzez zmniejszenie całkowitej grubości ścian.

Cienka warstwa izolacji daje podobny efekt termoizolacyjny jak ściana grubością w dwie cegły lub drewniane bale grubością ok. 30 cm. Oprócz tego nie wydziela szkodliwych substancji chemicznych i pyłu w odróżnieniu od styropianu i wełny mineralnej.Podnosi ogólny komfortu akustyczny i obniża pole elektromagnetyczne, co dzisiaj jest ogromnie ważne! 
Jako jedyną termoizolację można stosować jak na zewnątrz tak i wewnątrz budynku.

Ocieplenie ścian wewnętrznych Ocieplanie ścian zewnętrznych Ocieplenie podłogi Izolacja dachowa Ocieplenie poddasza

Certyfikowane  elastyczne maty refleksyjne termoizolacyjne.

TRYB STOSOWANIA

 RFID SAFE

 • Ekran należy nanosić na suche, czyste powierzchnie, bez kurzu i tłuszczu, zachowując ostrożność przy wykonywaniu 5-centymetrowych zagięć na pionowych elementach (np. Ścianach, cokołach, ścianach i panelach).
 • Ekrany muszą zachodzić na siebie, zapewniając 5 cm połączenie z zastosowaniem metalizowanej taśmy, przyczyniając się do uszczelnienia strefy i uniknięcia wycieku powietrza;
 • Ważne jest, aby pozostawić minimalną odległość 2 cm między ekranem a sąsiednim elementem budynku.Zalety 

 • Wysoka izolacyjność cieplna;
 • Dodatkowa pojemność izolacji akustycznej;
 • Łatwa aplikacja i wysoka wytrzymałość;
 • Zredukowane grubości i duża elastyczność;
 • Nieskażone przez grzyby lub bakterie;
 • Doskonała bariera dla pary;
 • Nie zawiera cząstek szkodliwych dla zdrowia i środowiska;
 • Rozpraszanie kondensacji.

POLE APLIKACJI

 
 • Ściany wewnętrzne i podwieszane sufity;
 • Sufity i dachy (płytki ceramiczne, blachy, płyty cementowe azbestowe, płyty z poliwęglanu, płyty OSB);
 • Budynki przemysłowe;
 • Magazyny rolnicze, rolnictwo;
 • Stajnie;
 • Przewody klimatyzacyjne / wentylacja i inne.
 •  

 

TR 1000FR

Grubość(mm) 2,00
Długość (m) 10,00
Szerokość(m) 1,25
Ilość (m²) 12,50
Waga (gr/m² aprox.) 235,00

TR 2000 FR

iziplus

Grubość(mm) 3,00
Długość (m) 10,00
Szerokość(m) 1,25
Ilość (m²) 12,50
Waga (gr/m² aprox.) 240,00

TR 3000 FR

iziplus

Grubość(mm) 4,50
Długość (m) 10,00
Szerokość(m) 1,25
Ilość (m²) 12,50
Waga (gr/m² aprox.) 250,00

TR 4000 FR

iziplus

Grubość(mm) 6,00
Długość (m) 10,00
Szerokość(m) 1,25
Ilość (m²) 12,50
Waga (gr/m² aprox.) 255,00

 

 

Wysoka elastyczność umożliwia prostą aplikację i optymalne dopasowanie do kształtu krokwi. Elastyczne maty oferują idealne połączenie właściwości w zakresie fizyki budowli (ochrona przed hałasem i ciepłem, wilgocią). Idealne do stosowania pomiędzy krokwiami i na elewacji lub jako izolacje dachowe.

Zastosowania: dachy, wewnętrzne  ściany budynków, podłogi

  

Certyfikowane (CE) folie refleksyjne termoizolacyjne z klasą ognioodporności “B”

RFID SAFE

Składa się z dwóch warstw zewnętrznych wykonanych z lakierowanego i szlifowanego czystego aluminium i wodoodpornej wysokowytrzymałej specjalnej pianki z podwyższoną ilością pęcherzyków powietrza, zapewniających podwyższoną termoizolacyjność. Może być stosowana jako osobna izolacja lub w połączeniu z tradycyjną wełną skalną , drzewną, lub styropianem. W połączeniu z wełną 10 cm daje efekt ocieplenia podobny do wełny grubością ok. 35 cm z nieporównywalnym komfortem powietrznym wewnątrz budynku.   Pozwała wyeksponowanie drewnianych krokiew , daje dodatkową przestrzeń i pozwala zastosowanie mniejszego przekroju materiałów krokwi. Folia pozwala zaoszczędzić na folii paroizolacyjnej i paroprzepuszczalnej i jednocześnie zapewnia termoizolacje budynku.  Jest folią półsztywną ,ale jednocześnie bardzo technologicznie prostą w instalacji za  pomocą zszywacza i taśmy klejącej. 

 

Dodatkowa korzyść bez dodatkowych kosztów. Nasze folie izolacyjne oferują nie tylko ochronę przed wiatrem i deszczem: dzięki niskiej przewodności cieplnej i grubości do 10 mm, oferują oszczędność energii, a także wyśmienite właściwości ochrony od ciepła i hałasu. Jedyna folia termorefleksyjna o grubości 10mm z takimi parametrami na rynku. Dostępne również folie grubością 5mm lub 3mm. Do wyboru proponujemy folie dwu lub jednostronne z czystego aluminium lub filmu metalizowanego. 

 • METODA STOSOWANIA

   Termoizolację  stosujemy wszędzie gdzie zależy nam na komforcie termicznym. Oprócz zastosowania w budownictwie jednorodzinnym szeroko wykorzystywano w przemyśle, budownictwie przemysłowym (hale produkcyjne ) rolnictwie do ocieplania hal , kurników, tuczarni, obór etc. 
   • Ekran należy nakładać na powierzchnie suche, czyste i wolne od pyłu i smaru, zachowując ostrożność przy składaniu 5 cm fałd na elementach pionowych (np. Ścianach, listwach podłogowych, ścianach i panelach).
   • Ekrany powinny być podpierane od góry do góry, zapewniając 5 cm uszczelkę z metalizowaną taśmą, przyczyniając się do idealnego uszczelnienia obszaru i uniknięcia wycieków.
   • Aby poprawić efekt odbicia, konieczne jest pozostawienie co najmniej 2 cm odstępu między ekranem a sąsiednim elementem budynku.
   • Wspaniałe efekty przy zastosowaniu folii do ocieplania podłóg,  zapewnia klasyfikacje ogniową w klasie B2 
   • Ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne.
   • Izolacja pod jastrych.
   • Izolacja podłóg drewnianych uniesionych lub bezpośrednio pod deski lub panele drewnopodobne. 
   • Wibroizolacja akustyczna pod panele, deski, posadzki pływające wykładziny etc.

  ZALETY

   
   • Wysoka izolacyjność cieplna dzięki odbiciu
   • Dodatkowa pojemność izolacji akustycznej
   • Łatwy do zastosowania
   • Zredukowane grubości
   • Wysoka wytrzymałość
   • Nie zanieczyszczone przez grzyby lub bakterie
   • Doskonała paroizolacja
   • Nie zawiera cząstek szkodliwych dla zdrowia i
    środowiska.

  POLA APLIKACJI

   
  • Fasady wentylowane; Pokrycia (płytki ceramiczne, blachy metalowe, płyty z cementu włóknistego, płyty z poliwęglanu, płyty OSB, etc.);
  • Magazyny rolnicze, hodowlane i stajnie;
  • Przestrzenie laserowe (spa i sauny);
  • Pojazdy, przyczepy campingowe, kontenery i ciężarówki;
  • Skrzynki żaluzji, bramy między innymi.
  • Ocieplanie roślin w zimowej porze roku
  • Izolacja termiczna piwniczek na wino.
  • piękny efekt dekoracyjny współczesnego designu High Tech w połączeniu z podświetleniem .
  • Plus

   RFID SAFE

   Jednostronna pianka termoizolacyjna refleksyjna z folią z czystego lakierowanego aluminium

   Grubość(mm) 3,00 5,00 10,00
   Długość (m) 30,00  60,00 50,00  100,00 42,00
   Szerokość(m) 1,20 1,20 1,20
   Ilość (m²) 36,00  72,00 60,00  120,00 50,00
   Waga (gr/m² aprox.) 223,00 270,00 388,00

   Plus 2F

   RFID SAFE

   Dwustronna pianka termoizolacyjna refleksyjna z folią z czystego lakierowanego aluminium

    

   Grubość(mm) 3,00 5,00 10,00
   Długość (m) 30,00  60,00 50,00  100,00 42,00
   Szerokość(m)) 1,20 1,20 1,20
   Ilość (m²) 36,00  72,00 60,00  120,00 50,00
   Waga (gr/m² aprox.) 223,00 270,00 388,00

   Iziplus

   RFID SAFE

   Dwustronna pianka termoizolacyjna refleksyjna z folią z czystego  aluminium

    

   iziplus

   Grubość(mm)   4,00  
   Długość (m)   50,00  
   Szerokość(m))   1,20  
   Ilość (m²)   60,00  
   Waga (gr/m² aprox.)   223,00  

 

Certyfikowane  folie refleksyjne termoizolacyjne dekoracyjne. 

Inowacyjna folia z efektem dekoracyjnym. Dostępne różne grugości 3mm, 5mm 10mm . Bardzo dobry właściwości  termoizolacyjne w połączeniu z efektem dekoracyjnym. Dostępne folie imitujące rysunek kilku rodzajów drewna , jak również game kolorów lub wykonane na zamówienie inne rysunki. Bardzo prosta w instalacji za pomocą zszywek i taśmy, posiada dodatkowe obrzeże dekoracyjne i refleksyjne, dzięki czemu zostaje bardzo uproszczony montaż, szczególnie na powierzchniach z krzywizną  

 

 

 

 

 

POLA APLIKACJI

 
 • Wnętrze budynków;
 • Sufity i dachy (płytki ceramiczne, blachy metalowe, płyty z cementu włóknistego, płyty z poliwęglanu i płyty OSB);
 • Magazyny przemysłowe, magazyny rolnicze, bydlęce rancza i stajnie;
 • Przestrzenie rekreacyjne (spa, sauny, kina, sale wystawowe i teatry, restauracje);
 • Schroniska, namioty campingowe, kompleksy sportowe;
 • Przewody klimatyzacyjne / wentylacyjne;
 • Pojazdy campingowe i przyczepy kempingowe, kontenery i samochody ciężarowe, między innymi.
 • Decor Wood

  Rysunki drewna sosnowego, dębowego etc.

  iziplus

  Grubość(mm) 3,00 5,00 10,00
  Długość (m) 30,00  60,00 50,00  100,00 42,00
  Szerokość(m)) 1,20 1,20 1,20
  Ilość (m²) 36,00  72,00 60,00  120,00 50,00
  Waga (gr/m² aprox.) 170,00 200,00 230,00

  Decor Color

  Dostępne kolory z palety RAL

  iziplus

  Grubość(mm) 3,00 5,00 10,00
  Długość (m) 30,00  60,00 50,00  100,00 42,00
  Szerokość(m)) 1,20 1,20 1,20
  Ilość (m²) 36,00  72,00 60,00  120,00 50,00
  Waga (gr/m² aprox.) 170,00 200,00 230,00

  Decor Design

  Indywidualny nadruk

  iziplus

  Grubość(mm) 3,00 5,00 10,00
  Długość (m) 30,00  60,00 50,00  100,00 42,00
  Szerokość(m)) 1,20 1,20 1,20
  Ilość (m²) 36,00  72,00 60,00  120,00 50,00
  Waga (gr/m² aprox.) 170,00 200,00 230,00

 

Akustyczny ekran izolacji termo-akustycznej

Sound

Powłoka termoizolacyjna aluminiowa jednostronna
Grubość (mm) 5,00 10,00
Długość (m) 12,00 12,00
Szerokość (m) 1,25 1,25
Powierzchnia (m²) 15,00 15,00

Sound 2F

Powłoka termoizolacyjna aluminiowa dwustronna

iziplus

Grubość (mm) 5,00 10,00
Długość (m) 12,00 12,00
Szerokość (m) 1,25 1,25
Powierzchnia (m²) 15,00 15,00

Koc akustyczny

19

Grubość (mm) 5,00 10,00 20,00
Długość (m) 12,00 12,00 12,00
Szerokość (m) 1,25 1,25 1,10
Powierzchnia (m²) 15,00 15,00 13,20
 

POLE APLIKACJI

 
 • Wygłuszanie wewnątrz budynków;
 • Sufity i dachy (płytki ceramiczne, blachy, płyty cementowe azbestowe, płyty z poliwęglanu i płyty OSB);
 • Budynki przemysłowe, magazyny rolnicze, gospodarstwa rolne i stajnie;
 • Obiekty rekreacyjne (spa, sauny, kina, sale koncertowe i teatry);
 • Schroniska i namioty campingowe;
 • Przewody klimatyzacyjne / wentylacja;
 • Pojazdy i przyczepy campingowe; kontenery i ciężarówki i inne.

Twarde płyty izolacyjne z wełny drzewnej

Oferujemy płyty izolacyjne  z wełny drzewnej