Antyalergiczna izolacja termorefleksyjna nano z efektem fotokatalizy , mata termorefleksyjna i folia grzewcza

BĄDŹ ECO

ANTYALERGICZNY HIT NANOTECHNOLOGICZNY termoizolacyjny -termorefleksyjny TYNK NANO z efektem fotokatalizy  λeq. = 0,000918 W/mK! Obniż opłatę za energię nawet o 70%!

o

To pierwsza innowacyjna odblaskowa powłoka termiczna o małej grubości, która działa jako powłoka termiczna. W wyniku badań naukowych mających na celu sprawdzenie jakości izolacji, udowodniono skuteczność produktu jako materiału izolacyjnego i jak rezultat obniżającego znacząco zapotrzebowanie na energię , i co bardzo ważne, podwyższającego zdrowotność budynków. Z sukcesem jest stosowany w termomodernizacji budynków. Termomodernizacja – przedsięwzięcie mające na celu zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej w danym obiekcie budowlanym.


Cecha charakterystyczna odbijania ciepła połączona jest z możliwością zatrzymywania ciepła w otoczeniu, zapobiegając  rozpraszaniu przepływu ciepła przez ścianę i powodując bardzo niskie wartości współczynnika przenikania ciepła w okresie zimowym, natomiast w okresie letnim duże wartości opóźnienia termicznego. Oznacza to, że zimą ciepło wytwarzane przez źródło energii  jest  zatrzymywane, a latem ciepło z zewnątrz jest odrzucane, zapobiegając przegrzaniu pomieszczenia i eliminując mostki cieplne. Dzięki doskonałemu dopływowi ciepła rozwiązuje
skutecznie zjawisko kondensacji powierzchniowej i pleśni, a dzięki swojej oddychalności nie utrudnia naturalny przepływ pary przez mur i sprawia, że ​​środowisko wewnątrz jest zdrowe.

Przeczytaj o fotokatalizie :  https://www.biuletyn.pw.edu.pl/Nauka-i-Dydaktyka/Nauka/Fotokataliza-skuteczna-metoda-oczyszczania-powietrza

PRZECZYTAJ O AKCJI CONVERSECITYFORESTS I DOŁĄCZ https://conversecityforests.com/ 

Opracowanie naukowe pt. “Badanie właściwości fotokatalitycznych i charakterystyka fizykochemiczna nanokrystalicznych filmów TiO2 na podłożu ceramicznym

Produkt posiada również właściwości fotokatalityczne,  gwarantując trwałość koloru elewacji zewnętrznych, przyczyniając się do niszczenia szkodliwego zanieczyszczenia i PM10, degradując je i czyniąc nieszkodliwymi.
Tynk jest  gotowy do użycia i wygląda jak biała pasta. Dostępny o różnych wielkościach ziarna , nakłada się go w dwóch warstwach dla średniej grubości wykończenia około 6 mm na zewnątrz i 4/5 mm wewnątrz.
Po wyschnięciu masa wygładzająca ma jasno biały kolor, dlatego nie wymaga malowania, lecz
alternatywnie może być pomalowana tylko i wyłącznie farbą termofotokatalityczną.

Dane techniczne

Przewodność cieplna: Umieszczony wewnątrz: λeq = 0,000918 W / mK , Umieszczony na zewnątrz: λeq = 0,0029 W / mK

Odbicie R = 80%

Odporność na dyfuzję pary μ = 9,1

Ciepło właściwe 1.000 J / KgK

Przybliżona wydajność typu A # 2 kg / m2 grubości. 3 mm na płaskich powierzchniach (wiadro-7m2)

Przybliżona wydajność typu B * 1,5 kg / m2 grubości. mm 1 ( wiadro-9m2)

FARBA TERMOFOTOKATALITYCZNA 280 g / m2

Okres trwałości produktu w zawiesinie wodnej 12 miesięcy

Opakowanie- 14-litrowe plastikowe wiadra(12 kg)

Wygląd – masa w kolorze białym

 

Folia termorefleksyjna

RFID SAFE          CENA JUŻ OD   7 PLN/M2

Folie są wykonane z dwóch warstw czystego, polerowanego aluminium zabezpieczonych przed utlenianiem, oddzielonych pianką polietylenową grubością 3 , 5 lub 10mm. i stanowią prawie nieprzepuszczalną barierę dla promieniowania podczerwonego, zapewniając komfortowe warunki temperaturowe zarówno latem jak i zimą. Laminaty pianki z folią metalizowaną lub czystym aluminium stanowią doskonałą izolacje termiczna, akustyczną i przeciwwilgociową. Zgodnie z badaniami właściwości termoizolacyjne odpowiadają przynajmniej wełnie szklanej o grubości 10 cm i lambdzie (λ) 0,040 W/m. Z tego powodu są powszechnie wykorzystywane do ocieplania poddaszy, ścian, podłóg( klasyfikacja ogniowa B2) – izolacja jest na tyle cienka, że pozwala na wyeksponowanie belek stropowych, praktycznie na całą wysokość belki, zmniejszenie grubości ścian i obniżenie grubości podłogi dzięki zastosowaniu folii 10mm zamiast styropianu lub wełny. Zalecany do wszystkich podłóg. Szczególne efekty widoczne w budownictwie drewnianym lub szkieletowym, wspaniale efekty w ocieplaniu budynków z wentylowanymi fasadami. Oferujemy folie 3mm, 5mm 10mm z warstwami z folii aluminiowej zabezpieczonej przed utlenianiem, folii aluminiowej czystej, folii z metalizowanego PET jak również maty termorefleksyjne z metalizowanej folii i 1, 2, 3 lub 4 warstw pianki polietylenowej.

Również proponujemy folie termorefleksyjne dekoracyjne 3, 5 i 10mm z rysunkiem drewna dębowego, sosnowego, jesionu lub kolorowych . Na specjalne zamówienie jest możliwe wykonanie rysunku wg indywidualnego projektu.

 

Podstawą działania folii termoizolacyjnych jest odbijanie promieniowania cieplnego od ekranu pokrytego powłoką niskoemisyjną w praktyce to są aluminium w postaci czystej lub folie metalizowane
Produkt dostępny jest w postaci rulonów (powierzchnia rolki – 60m²). Niewielka objętość mat usprawnia transport i znacznie obniża jego koszty.

Promieniowanie podczerwone stanowi 90% całkowitego nośnika energii cieplnej w budynkach w lecie i 75% – w zimie. 

Użycie folii termorefleksyjnej w krajach skandynawskich Finlandii, Szwecji, Norwegii, jak również w Kanadzie jest powszechnie stosowane i zapewnia kompleksową termoizolację budynku, pozwala utrzymać ciepło i ciszę akustyczną.

Prostota montażu znacząco obniża koszty robót. Nieznaczna waga izolacji termicznej pozwala obniżyć ogólne koszty konstrukcji budynku. Mała grubość w połączeniu z wysoką wydajnością pozwala na zwiększenie powierzchni pomieszczeń wewnętrznych poprzez zmniejszenie całkowitej grubości ścian.

Cienka warstwa izolacji daje podobny efekt termoizolacyjny jak ściana grubością w dwie cegły lub drewniane bale grubością ok. 30 cm. Oprócz tego nie wydziela szkodliwych substancji chemicznych i pyłu w odróżnieniu od styropianu i wełny mineralnej.Podnosi ogólny komfortu akustyczny i znacząco obniża pole elektromagnetyczne, co dzisiaj jest ogromnie ważne!
Jako jedyną termoizolację można stosować jak na zewnątrz tak i wewnątrz budynku.

Ocieplenie ścian wewnętrznych Ocieplanie ścian zewnętrznych Ocieplenie podłogi Izolacja dachowa Ocieplenie poddasza

Zastosowanie folii termorefleksyjnej w połączeniu z wełną obniża koszty kompletnej izolacji budynku trzykrotnie. 

W budownictwie do izolacji termicznej ścian i dachów budynków, pod ogrzewanie podłogowe, do izolacji kanałów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, urządzeń grzewczych i innych celów w budownictwie, w przemyśle, w domu. Doskonała izolacja termiczna wykorzystująca efekt odbicia cieplnego oraz izolacja akustyczna i przeciwwilgociowa.

Parametry techniczne

Wykonane z pianki polietylenowej o grubościach od 3 do 10 mm, laminowane jednostronnie lub dwustronnie folią metalizowaną lub aluminiową.
Oferowane w sprzedaży w postaci rolek o szerokości 1,2 m: długości 25, 50 i 78 m.

Folia może być stosowana jako:

 • samodzielna izolacja termiczna, lub jako dodatkowa izolacja  wpływająca na poprawę parametrów cieplnych w połączeniu z tradycyjnymi materiałami takimi jak wełna , styropian etc. jak również jako dodatkowe z już  istniejącym ociepleniem .
 • ma właściwości paroizolacji i wiatroizolacji.
 • Folie  lub maty termorefleksyjne łatwo dopasowują się do układanej powierzchni, są antyalergiczne, odporne na wilgoć i kondensację pary wodnej, eliminuje grzyby. Ich układanie nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi, a czas potrzebny do zamocowania materiału jest krótszy niż tradycyjnej izolacji.
 • Szczególnie znacząco poprawia parametry izolacyjne wokół okien.
 • Zastosowanie folii termorefleksyjnej sprawia, iż dotrzymanie parametrów domu pasywnego znacząco upraszcza się.
 • Zaleca sie zastosowanie materiałów termorefleksyjnych w ociepleniu dachów, ścian, szczególnie z fasadami wentylowanymi, podłóg. 
 • Patrz szczegóły w zakładce produkty
 • INOWACYJNY PRODUKT DINOL-SENDVICH
 • To jest połączenie Płyty gipsowo-włóknowej Siniat z folią termorefleksyną 10mm . 
 • Zalety: kompleksowe rozwiązanie pozwalające na montaż bezpośredni od wewnątrz. Powstaje element ściany izolowanej termicznie i akustycznie z brakiem punktu rosy. Jest możliwy montaż bezpośrednio na wewnętrzną ścianę nie ocieplionego budynku z jednoczesnym wykończeniem wewnątrz. Praktycznie eliminuje pole elekromagnetyczne,  pochodzące z sąsiednich  mieszkań, znacząco polepsza akustykę pomieszczeń . Szczególnie polecane rozwiązanie do zabudowań poddaszy , piwnic i renowacji starych budynków. Płyta Dinol-Sandvich 
 • na bazie płyty Siniat twarda Ściana  po montażu Dinol-Sandvich

Ściana od wewnątrz

Nowość!

 

 

Płyta Siniat Cementex z folią akustyczną grubością 3, 6, 8mm . Poprawa izolacji akustycznych do 29 db